קהילת בית ספר בסמת, מורים, תלמידים והורים שלום רב,

בית הספר בסמת הוא חממה לנוער סקרן, יצירתי ויוזם המתעניין בפיתוחים הנדסיים וטכנולוגים משני מציאות, והרואה את עתידו בתעשייה העילית והביטחונית המפוארת של מדינת ישראל.

הטכניון חידש את זיקתו ההיסטורית לבית הספר, אנשי אקדמיה מלמדים ומלווים את תכניות הלימוד החדשות והייחודיות כמו שילוב מתמטיקה, הנדסה, ומדעים עם אומנות (STEAM) וכימיה בהתמחות ננוטכנולוגיה.

בנוסף, חוזרים ומתפתחים הקשרים עם התעשייה ותלמידים בכיתות יא'-יב' במגמות מדעי המחשב ואלקטרוניקה מבצעים עבודות גמר בהנחיית מהנדסי אינטל בתחומי החומרה והתוכנה.

בסמת מקנה לתלמידיו, הרגלים וכישורי חיים שיהפכו אותם למבוגרים פרואקטיביים, עצמאיים, חולמים ומגשימים. תלמידי בית הספר יוזמים ומבצעים משימות חברתיות, ולומדים להיות אנשים רגישים לזולת בעלי ערכים הומאניים אוניברסליים וערכים תרבותיים של עמם.

בוגרי בסמת משיגים במהלך לימודיהם תעודת בגרות מדעית וטכנולוגית איכותית שתאפשר להם קדימות גם ללימודים על תיכוניים וגם להשתלבות בתעשייה העילית.

לבית הספר הוקם ועד מנהל בראשות פרופ' אורית חזן, דיקנית הפקולטה ללימודי הסמכה בטכניון. הוועד מסייע להנהלת ביה"ס להגשים את החזון. חברים בוועד הם בוגרי בית הספר, תעשיינים, אנשי אקדמיה וחינוך, נציגי המורים, ההורים והתלמידים.

תודה לחברנו בצוות ההוראה והמנהלה החרוצים, המקצוענים והרגישים המשכימים כל בוקר, לעבודת החינוך ובדוגמא אישית מובילים את תלמידנו לעתיד מבטיח, שנה טובה.

אבי זיגלר ואינה קיסלב

המלך דוד 33, חיפה. מיקוד 3542118
טלפון רב קווי: 04-8626282
פקס: 04-8629850
[email protected]
אתר נבנה ע"י סקולי

33King David St. Haifa 3542118
Tel: + 972 4 8626282
Fax: + 972 4 8629850
[email protected]

כניסה למערכת
שינוי גודל גופנים
ניגודיות